Dovolujeme si Vás upozornit, že Tělovýchovná jednota Podolí, z.s IČ:61704300 stále funguje.

Spolek SK Podolí IČ:05172241, tento oddíl není naším zástupným oddílem, nedostal souhlas za nás vystupovat ani nás zastupovat, je to úplně nový spolek.

Členská scůze schválila navrhované členy do výboru na další funkční období a to jmenovitě:

Malina Radek – předseda  &  Miroslav Sýkora - sekretář,

Pavel Božarov, Martina Škrášková, František Elfmark, Aleš Elfmark, Petr Božarov,

Milan Hanák – členové výboru

Na fotbalovém hřišti jsme 20.9.2014 uspořádali sportovní odpoledne ve spolupráci s sportovní komisí Obce Podolí a OS Podolane.

Během sobotního odpoledne se sešli na fotbalovém hřišti vyznavači sportu, dětského dovádění a dobré zábavy. Na začátek vystoupily břišní tanečnice z taneční skupiny Kalila z Kunovic. Dále pak probíhalo soutěžní klání všech přihlášených dětí na travnaté ploše fotbalového hřiště – sportovní disciplíny s fotbalovým míčem, ve střelbě ze vzduchovky či v hodu granátem, kde se zapojilo bezmála sedmdesát závodníků do 15 let. K nahlédnutí zde byly RC modely aut, historická kola, vozidlo rychlé pomoci zdravotnické záchranné služby, děvčata malovala zájemcům na obličej, jiní tvořili maxibubliny nebo z nafukovacích balónků různé výtvory a mezitím se na upravené dráze proháněly off- roady pana Jana Torala. Závěr této akce patřil mladým míkovickým hasičům. Díky všem, kteří se na této akci podíleli, ať již jakýmkoliv způsobem.

Brigáda na hřišti - sundání střechy - oprava střechy nad vstupem na WC ženy - natažení plotu
Brigády se zúčastnily:
16.9.2014   Božarov Pavel, Hanák Milan, Elfmark Fr.        od 7 Hod do 15 Hod
17.9.2014   Božarov Pavel, Sýkora Miroslav, Elfmark Fr.  od 15 Hod do 18 Hod
18.9.2014   Hanák Milan, Malina Radek, Elfmark Fr.         od  9  Hod do 22 Hod
                   Božarov Pavel, Božarov Petr                          od 14 Hod  do 22 Hod
27.9.2014   Hanák Milan, Elfmark Fr.                                od 15 Hod  do 17 Hod
Celkem bylo odpracováno  90 Hod  brigády.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Výsledky volební valné hromady OFS Uh.Hradiště,

která se uskutečnila 1.2.2013 v 15:30 ve sportovní hale v Havřicích.

Ve volbě předsedy OFS byl jediný kandidát a to František Miko , který byl zvolen jednohlasně.

Volby dalších čtyř členů výkonného výboru proběhly ve dvou kolech. V prvním kole byli do výkonného výboru zvoleni:

Lukáš David

Šátek Čestmír

Šimon Ivan

Do druhého kola postoupili Cyril Řezníček a Stanislav Travenec.

Vítězem tohoto duelu a členem VV se stal Cyril Řezníček

Do revizní komise byli zvoleni:

Baný Jaroslav

Malenovský Petr

Vlk Pavel

Přípravné zápasy podzim 2013:

Muži: Podolí - Bystřice pod L.      2:1    (branky Podolí-Kryštof, Tvrdoň J.)

Dorost: Podolí - Kněžpole      3:0      (Samek z pen., Paška, Sečkař)

.........................................................................................................................................................................

Zápas 12.5.2013 Podolí - Jankovice odložen pro nepřízeň počasí. Změna termínu odehrání zápasu bede upřesněna.

Vážení fotbalový přátelé,
z důvodu nepříznivého počasí se STK při OFS Uh.Hradiště rozhodla
zrušit první i druhé jarní kolo.Doufáme ,že se počasí umoudří.

Přípravné zápasy

Muži - 17.3 Podolí - Drslavice B   3:3  góly Podolí (Švejcar 2x, Hořeňovský)

24.3 Podolí - St.Hrozenkov   0:0

Dorost - 17.3 Kněžpole - Podolí   0:2

24.3. Podolí - Havřice   2:2

Prosíme všechny hráče TJ Podolí, kteří ještě nedodali fotku na nové registrace FAČR, aby je donesly do 11.1.2013 buď p. Elfmarkovi, Kunčarovi, Pípalovi. Bezplatná výměna registrace bude do 31.1.2013. Pak bude zpoplatněna!!!

Přípravné zápasy žáků jaro 2012

Popovice - Podolí   8.4.2012   13:00

Podolí - Popovice   15.4.2012   13:30

Mařatice - Podolí   22.4.2012   10:00

ZIMNÍ TURNAJ KUNOVICE:

PODOLÍ : MAŘATICE      0   :   1

Souboj o třetí místo byl napínavý od začátku až do konce. V zápase padli dokonce i čtyři červené karty. Po dvou na každé straně. Zápas rozhodla jediná chyba Podolské obrany. Podolané měli obrovskou smůlu, protože nastřelili dvakrát tyč. Ale ani čtvrté místo není pro Podolí ostutou, ba naopak. Podolané byli na turnaji jako jediný tým ze základní třídy.

V zápase o prventví porazili Kunovice - Staré Město 5:1.

STARÉ MĚSTO : PODOLÍ      4   :   1

Bylo vidět, že Podolanům chybí pět lidí ze základní sestavy. Podolané se snažili držet se Starým Městem krok, dokonce se dostali i do vedení trefou Sancheze. Pak ale Staroměští srovnali z příměho kopu a poločas tedy skončil 1:1. Pořadatele nedomysleli systém turnaje, protože Staroměšťí hráči mnohdy zastavovaly Podolské protiútoky faulem. Staroměští dostali dvě červené karty, ale pravidla říkaly, že může za vyfaulovaného hráče nastoupit druhý. V druhém poločase bylo znát že Podolané nemají hráče na střídání. Čtvrt hodiny před koncem se strhla Staroměštská smršť a do konce zápasu nastříleli tři góly. Podolané zakončí turnaj zápasem o třetí a čtvrté místo s Mařaticemi v sobotu 17.3. ve 13:00.

POLEŠOVICE : PODOLÍ      3   :   4

Podolí začalo velkolepě, když se v první minutě trefil po chybě obrany Beneš. Pak ale Polešovice přidaly na tempu a bylo to vidět. Podolané se jen bránili. Skóre se i přes to přelévalo stále na stranu Podolí, Když Polešovice vyrovnaly, tak Podolí vždy dokázalo odpovědět. A mělo stále jednoho střelce. Z penalty a dvakrát po brejku se trefil Sanchez. Utkání bylo i vyhrocené, kdy ještě v prvním poločase dostal červenou kartu Hořeňovský. Utkání by více slušela remíza, ale Podolí zápas udolalo svou bojovností.

KOSTELANY : PODOLÍ      1   :   3

Nebylo vůbec znát že Kostelany hrají v Okresní přeboru a Podolí v základní třídě. Zápas se odehrával v rychlém tempu. Kostelany se ujaly vedení po pokutovém kopu. Za chvíli měly Kostelany i druhou možnost zahrávat pokutový kop, ale ten brankář Mikel zneškodnil. Proto první poločas skončil jen 1:0. Po poločase se Podolí podařilo srovnat. Z pokutového kopu se trefil Tvrdoň. Pak se po rychlé akci trefil Elfmark, kdy dorážel balon do prázdné brány. Podolí v druhém poločase jasně přehrávalo mužstvo Kostelan. Na konečných 3:1 se trefil po skrumáži v pokutovém území Švejcar. Podolí zasloužěně vyhrálo.

Dne 6.11.2011 se odehraje předehrávka I. jarního kola Žítková : Podolí v 13:00

Zápas III kola Suchá Loz - Podolí se odkládá na 28.10.2011 na 14:00hod.